Integracyjne imprezy firmowe

Niejeden właściciel firmy zastanawia się czasem co zrobić żeby jego zespół pracował efektywnie i z oddaniem.Integracyjne imprezy firmowe Oczywiście oprócz stosownego wynagrodzenia, warto pracownikom zapewnić dodatkowe rozrywki. Dobrym sposobem na zintegrowanie zespołu jest zorganizowanie dla niego spotkania firmowego. Można też zdecydować się na dłuższy kilkudniowy wyjazd.

Integracyjne imprezy firmowe

Wszystko zależy od możliwości finansowych pracodawcy oraz upodobań pracowników. Przed wydaniem pieniędzy i zamówieniem konkretnej rozrywki warto skonsultować z zespołem na jaką zabawę mieliby ochotę.

Nie warto bowiem wydawać pieniędzy na imprezę, w której pracownicy nie będą chcieli uczestniczyć. Można ich zapytać o to w formie krótkiej ankiety, w której damy możliwość wyboru kilku rodzajów zabawy.Integracyjne imprezy firmowe Ta rozrywka, która otrzyma najwięcej głosów zostanie zorganizowana. Wyniki ankiety można pozostawić w tajemnicy i nie dzielić się z nimi z pracownikami, aby rodzaj imprezy pozostał dla nich niespodzianką. Taki wysiłek na pewno opłaci się każdemu pracodawcy. Pracownik, który wie, że jego przełożony docenia trud włożony w pracę, będzie jeszcze bardziej efektywny i oddany.

Artykuł powstał przy współpracy z: